Atsiliepimai

Man šita mokykla yra kaip antri namai. Joje jaučiuosi patogiai, šitoje mokykloje yra linksma, dėl to gerai. Bet būtų dar geriau, jei būtų daugiau žmonių. Bet jei aš išeičiau, nenorėčiau, kad šitą mokyklą nugriautų, nes čia praleidau tikrai gerus savo gyvenimo metus.

 

Kai Dievas užveria duris, atidaro langą. Tai ir yra man šis langas, nuostabi galimybė pasitaisyti ir padaryti taip, kaip reikia. Mokykla yra tikrai nuostabi, kiek išskirtinė, bet net nepagalvočiau, kad tai problema. Visi čia esantys žmonės yra kupini įvairių savo minčių ir originalumo. Ko manau ir reikia mokykloje.

 

Džiaugiuosi, kad atėjau į šią mokyklą, pastebėjau didelį pasikeitimą pažymiuose ir požiūryje. Man labai patinka šioje mokykloje.

 

Šioje mokykloje esu laisvas rinktis tai, ko man reikia. Šioje mokykloje jaučiuosi gerai dėl galimybės atvirai kalbėti su mokytojais ir mokyklos darbuotojais.

 

Man ši mokykla lyg tiltas (perėjimas) į tolesnį gyvenimą.

 

Kas man šita mokykla? Tai vieta, kurioje galiu save realizuoti, gauti palaikymą visais rūpimais klausimais, bei vieta, kurioje džiaugiuosi pakeldamas šiukšlę ir išmesdamas ją į šiukšliadėžę. Man ši mokykla rūpi ir aš džiaugiuosi matydamas čia besimokančius vaikus, jų tobulėjimą ne tik moksluose, bet ir asmenybės augime. :) 

 

Man ši mokykla patinka. Tai mokykla, kurioje ko nors ateini išmokti, pabendrauti su mokytojais bei mokiniais.

 

Ši mokykla yra labai jauki. Dažniausiai visi yra draugiški. Kartais užknisa, kad mokytojai užkrauna labai daug n.d.

 

Man šita mokykla yra gera bendruomenė, kurioje tikrai kažką išmokstu :) 

 

Aš galvoju, kad jinai per maža ir nėra „turnikų“! :) Bet šiaip viskas gerai.

 

Ši mokykla yra visai gera, tik man asmeniškai norėtųsi užeiti už mokyklos ribų, nes mokykloj visą laiką nusibosta.

Visos teisės saugomos © 2023